Mała wielka uczta - Paulina Stępień
Kuchnia

Mała wielka uczta – Paulina Stępień

Alina

Nie wiesz, co ugotować na obiad? A może szukasz inspiracji na zdrowe śniadanie? Książka „Mała wielka uczta” została napisana przez autorkę jednego z najpoczytniejszych polskich blogów kulinarnych kotlet.tv – Paulinę Stępień.

W książce na amatorów smacznego jedzenia czeka wiele nowych przepisów, które nie zostały nigdy opublikowane na blogu. To aż 130 różnorodnych receptur, które sprawdzą się na cały dzień i dla całej rodziny. Wiele z nich powstało na bazie starych zapisków znalezionych w rodzinnych zeszytach, ale również są to receptury czerpiące z różnych tradycji kulinarnych polskich regionów.

Potrawy zaprezentowane w książce kucharskiej „Mała wielka uczta” są nie tylko pyszne, ale również bardzo proste w przyrządzeniu. Nie wykorzystują skomplikowanych, trudnodostępnych składników i można przyrządzić je szybko w i łatwo w paru krokach, aby gotowanie mogło stać się przyjemnością. Wszystkie przepisy zostały sprawdzone, dlatego możesz mieć pewność, że niezależnie od tego, co wybierzesz, przygotowana potrawa zachwyci Ciebie i Twoich bliskich.

Książka „Mała wielka uczta” Pauliny Stępień będzie doskonałym zakupem i pomysłem na prezent dla każdego, kto docenia prostą, smaczną i zdrową kuchnię.