Opowiem ci, mamo, co robią auta – Marcin Brykczyński, Artur Nowicki
Dziecko

Opowiem ci, mamo, co robią auta – Marcin Brykczyński, Artur Nowicki

Alina

„Opowiem ci, mamo, co robią auta” to kolejna publikacja z popularnej serii „Opowiem ci, mamo”, która przeznaczona jest dla wszystkich małych miłośników samochodów. Wypełnione szczegółami obrazki zachęcają do oglądania każdej strony bardzo dokładnie i zapewniają przy tym mnóstwo frajdy.

Książeczka obrazkowa „Opowiem ci, mamo, co robią auta” przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Na jej kartach można zauważyć mnóstwo różnych pojazdów, które na co dzień widać na drogach – duże i małe samochody osobowe, samochody ciężarowe, busy i autobusy, przyczepki, śmieciarki, a także maszyny jak dźwigi, koparki, pługi, kombajny i wiele, wiele innych. Jeżdżą po ulicach, odśnieżają, pracują w polu, uczestniczą w budowach, pomagają ludziom i zwierzętom. Podczas przeglądania stron można zapoznać się z różnymi przygodami bohaterów. Dzięki bogatym ilustracjom książka rozwija wyobraźnię, uczy spostrzegawczości i zapewnia wiele godzin dobrej zabawy.

Autorami książki są Marcin Brykczyński odpowiedzialny za treść, a także Artur Nowicki, który zadbał o zachwycające ilustracje. Dzięki ich współpracy powstała publikacja, którą każdy fan samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów i innych pojazdów powinien mieć w swojej kolekcji.