Bezdomna – Katarzyna Michalak
Literatura

Bezdomna – Katarzyna Michalak

Alina

Powieść „Bezdomna” autorstwa Katarzyny Michalak z cyklu „Z życia wzięte” prezentuje wyjątkową historię Kingi, która straciła w swoim życiu wszystko – swój dom, rodzinę oraz poczucie godności. Jej życie zmienia się wtedy, gdy poznaje Aśkę. Początkowo nowa znajoma Kingi nie zna dokładnie jej życia, ale sama również skrywa tajemnicę – kiedyś przyczyniła się do zrujnowania małżeństwa. Zbiegiem okoliczności zdarzyło się, że było to właśnie małżeństwo Kingi.

Kinga nie wie, kim dokładnie jest Aśka. Czy zdecydowała się na kontakt z dawną rywalką dlatego, bo gryzły ją wyrzuty sumienia? A może ma w tym swój nowy plan? Na kartach powieści ciągle mnożą się pytania, które na początku są trudne w odpowiedzi, lecz potem klarują się, czy odsłonić całą fabułę pełną skomplikowanych relacji i niespodziewanych zwrotów.

Czy Aśka zyska w Kindze nową przyjaciółkę? Co zrobi, gdy pozna historię z jej perspektywy? O tym opowiadają kolejne rozdziały „Bezdomnej”, która od początku do końca trzyma w napięciu. Chociaż prezentowane przez nią wydarzenia mogą wydawać się nierealne, to jednak takie historie również pisane są przez życie. Aby poznać, co dokładnie zdarzyło się pomiędzy dwoma dawnymi rywalkami, rozsiądź się wygodnie w fotelu i zacznij lekturę.